Quantcast

Shitet 2+1,94.47 m2,71000euro ne Porcelan1, Shitje

€ 71.000,00
 • 195 m
Numri References
RF115561
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Porcelan
Kontakt
0694441217
Titulli
Shitet 2+1,94.47 m2,71000euro ne Porcelan1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
95 m
Siperfaqa totale
95 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1,94.47 m2,71000euro ne Porcelan!Apartamenti ndopdhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri 5 katesh,me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati eshte ne perfundim e siper dhe brenda muajit dhjetor pritet te pajiset me dokumenti Hipotekor.Apartamenti ka orientim dhe pamje shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje + kuzhina,nje koridor shperndares,dy dhoma gjumi,nje tualete me dritare dhe nje ballkon.Pallati ka punime shume cilesore dhe ndodhet ne zone shume te preferuar.Ka fare prane stacionin e autobuzave dhe te gjitha facilitetet e nje jetese komode. Nese jeni te interesuar per garazhe ka mundesi zgjedhjeje shtohet ne cmimin total.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 128 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Porcelan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto