SHITET 2+1 ME HIPOTEK MBRAPA UET, Shitje

€ 95.000,00
 • 98 m
Numri References
RF187748
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
mbrapa UET
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET 2+1 ME HIPOTEK MBRAPA UET
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
98 m
Siperfaqa totale
98 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Mbrapa Universitetit Europian shitet apartament 2+1 , siperfaqe 98 m2 me hipotek.Apartamenti ka punime cilesore brenda dhe planimetri mjaftueshem te mire.Cmimi i apartamentit 95.000 euro

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 703 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, mbrapa UET) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto