Quantcast

SHITET 2+1 NE NDERTIM, KOMPLEKSI GREEN CITY, Shitje

€ 72.000,00
 • 120 m
Numri References
RF197126
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
green city
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET 2+1 NE NDERTIM, KOMPLEKSI GREEN CITY
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 600,00
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
120 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Ne kompleksin Green City, mbrapa kastrati unaza e re...Shitet apartament 2+1 siperfaqe totale 120 m2 i ndodhur ne ndertim, me pozicionimin dhe planimetrin me te mire ne kompleks.Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe shitet vetem per 600 euro/m2 i PADISKUTUESHEM (per personat qe njohin kompleksin)

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Agjensi Imobiliare Reger
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1097 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, green city) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto