Quantcast

Shitet 2+1 ne Vasil Shanto, Shitje

€ 76.000,00
 • 188 m
Numri References
RF195625
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Vasil Shanto
Kontakt
0672036022
Titulli
Shitet 2+1 ne Vasil Shanto
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
88 m
Siperfaqa totale
88 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
7
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2008
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
rei360albania ID: 27076
Shitet Apartament 2+1 Te Vasil Shanto
Vendodhja: "Robert Zvajc "
Çmimi: 76.000 Euro
Sipërfaqja: 88m2

Shitet apartament 2+1, në katin e 7 të një pallati të ri i pajisur me ashensorë. Apartamenti është i organizuar ne sallonin e ndenjes me
ambjentin e gatimit të përbashkët, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Sipërfaqja e apartamentit është 88m2 .Apartamenti ka punime shumë
cilësore dhe shitet i mobiluar. Ofron të gjitha facilitete për jetës komode . Zona ku ndodhet apartamenti ka akses shumë të mirë si për në brendësi
të Tiranës dhe jashtë saj .
Për më shumë informacion më kontaktoni +355 67 20 360 22

#rei360albania #apartament #shitetapartament
#shtepi #realestate #realestateagency #forrent #forsale #agjentimobiliar #prona #blejprona #shesprona #shesshtepi #blejshtepi #blejapartament
#shtepinetirane #apartamentenetirane #pronaneshqiperi #dhoma #dupleks #vila #affitasi #affittasiappartamento #affitasiappartamenti
#affitasiappartamentoatiran #affitasiatiran #apartamentoinaffito #apartament #jepetmeqera #jepetmeqira
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 183 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto