SHITET 2+1....PLL.1MAJI PERBALL GJYKATES!!!!!!, Shitje, Tirana

€ 90.000
  • 90 m
Numri References
RF177007
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
pallatet 1 Maji perball gjykates
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET 2+1....PLL.1MAJI PERBALL GJYKATES!!!!!!
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.000
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
90 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OKAZION PERBALL GJYKATES….!!!
Shitet apartament 2+1, 90m2 kati i pare me fasade 7m buze rruge dytesore…
Apartamenti ndodhet ne pallat te vjeter, eshte i pershtatshem edhe per biznes…!!!
Agjensi Imobiliare Reger
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 267 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, pallatet 1 Maji perball gjykates) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto