Quantcast

Shitet 3+1 160m2 te Komuna e Parisit 155000Euro, Shitje

€ 155.000,00
 • 2160 m
Numri References
RF699566
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Komuna e Parisit
Kontakt
0674320079
Titulli
Shitet 3+1 160m2 te Komuna e Parisit 155000Euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
160 m
Siperfaqa totale
160 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E mobiluar
Kati
7
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 3+1, 160m2 te Komuna e Parisit me hipoteke 155000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 160m2 dhe ndodhet ne katin e shtate por jo te fundit te nje pallati me ashensor ne zonen e Komunes se Parisit.Pallati ndodhet prane rruges kryesore dhe ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Komunes se Parisit. Ka nje hapesire te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete, nje korridor shperndares si dhe dy ballkone.Mund te jete shume i mire per investim ose per ta ndare pasi siperfaqet jan te medha dhe mund te organizzohet ne dy apartamente.Apartamenti ka ndricim shume te mire natyral, dhe ka punime shume cilesore. Shitet totalisht i arreduar. Parkimi eshte falas poshte pallatit. Uje ka 24 ore. Disponon certifikat pronesie. Per nje vizite ne prone kontaktoni Greten:0674320079
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 85 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto