SHITET 3+1 ME HIPOTEK "NE BLLOK", Shitje, Tirana

€ 220.000
  • 140 m
Numri References
RF141153
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Adresa
ne bllok
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET 3+1 ME HIPOTEK "NE BLLOK"
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
140 m
Siperfaqa totale
140 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SHITET APARTAMENT 3+1 NE MES TE BLLOKUT

Apartamenti ka siperfaqe 140 m2 me certifikate pronesie ( e hipotekuar ) , per banim dhe biznes...Shitet per 220.000 euro

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 51 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, ne bllok) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto