Quantcast

Shitet 3+1 me hipoteke 108m2 108,000Euro te Brryli, Shitje

€ 108.000,00
 • 108 m
Numri References
RF356303
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Brryli
Kontakt
0683212245
Titulli
Shitet 3+1 me hipoteke 108m2 108,000Euro te Brryli
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
108 m
Siperfaqa totale
108 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 3+1 me hipoteke 108m2 108,000Euro! Apartamenti ndodhet tek materniteti i ri ne katin e gjasht te nje pallati tete katesh me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar me nje koridor shperndares,nje sallon ,tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Orientimi i apartamentit eshte jug lindje shkalla ka ndricim natyral! Per nje vizite ne prone kontaktoni Even: 0683212245
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 98 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Brryli ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto