Shitet 3+1/Shkolla Baletit , Shitje

€ 150.000
 • 155 m
Numri References
RF478370
Lokaliteti
Shteti
Albania
Titulli
Shitet 3+1/Shkolla Baletit
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 970
Siperfaqa
155 m
Siperfaqa totale
155 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
6
Ashensor
Jo
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet : Apartament 3+1/ tek “Shkolla e Baletit”
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 155 m² dhe ndodhet në katin e VI-të banim.
Apartamenti përbëhet nga sallon i madh ndenje, kuzhinë më vete, tre dhoma gjumi, dhoma matrimoniale ka tualet me vete me dritare, korridor i mire organizuar në shpërndarjen e dhomave.
Apartamenti shitet i mobiluar, dritare dopio xham, etj. Pozicionimi Jug-Perendim.
Pallati ofron siguri, administrim, mirëmbajtje dhe ashensor.
Disponon dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 150.000 €/i diskutueshëm.
Për më shumë informacion na kontaktoni në:
Tel fiks: 044518285, Cel: 0672062729
[email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 325 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto