Quantcast

Shitet ambient biznesi 21m2,Astir-Vila L,23000E, Shitje

€ 23.000,00
 • 121 m
Numri References
RF101040
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Astir-Prane Vila L
Kontakt
00355683597752
Titulli
Shitet ambient biznesi 21m2,Astir-Vila L,23000E
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
21 m
Siperfaqa totale
21 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Dyqan
Gjendja
E Re
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet ambient biznesi 21m2,Astir-Vila L,me hipotek,23000€.Ambienti eshte i paperdorur me pare dhe mund te perdoret si zyre,farmaci etc, Zona eshte ne zhvillim e siper dhe ndodhet prane nje kompleksi qe eshte ne zhvillim e siper,mundesi shume e mire investimi.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 54 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir-Prane Vila L) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto