Shitet| Ap 1+1, 60 m2 , 78000 euro Myslym Shyri, Shitje

€ 78.000,00
 • 60 m
Numri References
RF689007
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga Myslym Shyri
Kontakt
0699197957
Titulli
Shitet| Ap 1+1, 60 m2 , 78000 euro Myslym Shyri
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
4
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
1984
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 1+1 , 60 m2, 78000 euro, tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne rrugen Myslym Shyri, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. I organizuar ne: 1 dhome gjumi, 1 guzhine se bashku me aneksin i cili sherben per gatim dhe 1 koridor shperndares. Eshte ne nje pallat ekzistues ne katin e katert, jo i fundit. Orientimi eshte jug-lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor si dhe shitet i mobiluar. Per nje vizite ne prone kontakto Ardjanin: +355 69 91 97 957
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 134 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Myslym Shyri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto