Quantcast

SHITET AP 1+1 PRANE ''ARDENOS'', Shitje

€ 33.000,00
 • 74 m
Numri References
RF189518
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
PRANE ARDENOS
Kontakt
0682017333
Titulli
SHITET AP 1+1 PRANE ''ARDENOS''
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
74 m
Siperfaqa totale
74 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
3
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 1+1 ne nje zone qe eshte zhvilluar shume keto kohet e fundit prane ARDENOS ,TIRANE.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje paniemtri dhe orientim te mire
Siperfaqja eshte 74m2 me HIPOTEK.
Cmimi eshte vetem 33.000 euro.
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

REAL ESTATE I-DEAL
0682072229
0682017333
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 793 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, PRANE ARDENOS) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto