Quantcast

SHITET AP 1+1 PRANE ''KOPSHTIT ZOOLOGJIK'', Shitje

€ 69.000,00
 • 62 m
Numri References
RF258487
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK
Kontakt
0682017333
Titulli
SHITET AP 1+1 PRANE ''KOPSHTIT ZOOLOGJIK''
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
62 m
Siperfaqa totale
62 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
3
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te qeta ne TIRANE, tek Rruga '' Bilal Sina '' prane Kopshtit Zoologjik.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 4.
Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim i ri, i pajisur me ashensor dhe eshte i mireadministruar.
Zona ofron te gjitha facilitet e mundshme per te kryer nje jete sa me te mire.
Apartamenti eshte i perbere nga 1 DHOME GJUMI,GUZHINE+DHOME NDENJIE, 1 TUALETE.
Siperfaqja eshte 62m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 69.000 euro.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 166 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto