Quantcast

Shitet Ap 2+1 , 84 m2 , 85000 euro f. aviacioni, Shitje

€ 85.000,00
 • 84 m
Numri References
RF208823
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Fusha e aviacionit
Kontakt
0699197957
Titulli
Shitet Ap 2+1 , 84 m2 , 85000 euro f. aviacioni
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
84 m
Siperfaqa totale
84 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
4
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2013
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1 , 84 m2 , 85000 euro te fusha e Aviacionit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te viteve te fundit i cili eshte pjese e nje kompleksi pallatesh . Eshte i perbere nga nje soxhiorno dhe dy dhoma gjumi , nje banjo , nje ballkon si dhe nje depo e cila eshte pershtatur ne funksion te gatimit.Punimet jane shume cilesore . Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe ka nje koridor shperndares per dy dhomat e gjumit dhe banjon. Orientimi eshte jug-perendim. Ne cmim eshte i perfshire i gjithe mobilimi dhe paisjet elektroshtepiake te cilat jane te gjitha moderne .
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 257 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Fusha e aviacionit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto