SHITET AP 2+1 NE ZONEN E '' DONE BOSKOS '', Shitje

€ 78.750,00
 • 105 m
Numri References
RF288279
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
DON BOSKO
Kontakt
0682017333
Titulli
SHITET AP 2+1 NE ZONEN E '' DONE BOSKOS ''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 750,00
Siperfaqa
105 m
Siperfaqa totale
105 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
6
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE, ne zonen e DON BOSKOS mbrapa Kishes.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 6.
Pallati ne te cilin apartamenti ndodhet ka punime tejet cilesore dhe eshte ne perfundim e siper prandaj nxitoni.
Siperfqja eshte 105m2. ( NE PROCES HIPOTEKIMI )
Cmimi eshte vetem 78,750 euro ose ndryshe 750 euro per m2.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 347 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, DON BOSKO) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto