SHITET AP 2+1 PERBALL KOMPLEKSIT ''DELIJORGJI'', Shitje, Tirana

€ 93.000
 • 102 m
Numri References
RF148353
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
TEK KARBURANT KASTRATI,PERBALL KOMPLEKSIT DELIJORGJI
Kontakt
0682017333
Titulli
SHITET AP 2+1 PERBALL KOMPLEKSIT ''DELIJORGJI''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 912
Siperfaqa
102 m
Siperfaqa totale
102 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
5
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1 i mobiluar perballe KOMPLEKSIT ''DELIJORGJI'' tek karburant KASTRATI,TIRANE.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire JUG dhe ndodhet ne katin e 5. (ME ASHENSOR )
Apartamenti ka gjithashtu nje mobilim shume te mire prandaj nxitoni ta beni tuajin.
Siperfaqja eshte 102m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte 93.000 euro ose ndryshe 912euro per m2. ( I PANEGOCIUSHEM )
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 93 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, TEK KARBURANT KASTRATI,PERBALL KOMPLEKSIT DELIJORGJI) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto