Quantcast

SHITET AP 2+1 PRANE ''ZOGUT TE ZI'', Shitje

€ 142.600,00
  • 124 m
Numri References
RF126896
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
PRANE ZOGUT TE ZI
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET AP 2+1 PRANE ''ZOGUT TE ZI''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.150,00
Siperfaqa
124 m
Siperfaqa totale
124 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
4
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OKAZION,Shitet Apartament 2+1 ne nje nga KOMPLEKSET me te kerkuara ne TIRANE, prane ZOGUT TE ZI.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze perfundimi dhe ka punimet tejet cilesore dhe ofron te gjitha kushtet per te pasur nje jete sa me te mire.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire.
Siperfaqja eshte 124m2. ( PA HIPOTEK )
Cmimi eshte 1150 euro per m2 nga 1300euro qe shiten aktualisht.
TOTAL 142.600 euro.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 207 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE ZOGUT TE ZI) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto