Quantcast

OKAZION,SHITET AP 2+1 TEK ''REZIDENCA ALBA'' , Shitje

€ 91.300,00
 • 110 m
Numri References
RF158651
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
RRUGA NDRE MJEDA
Kontakt
0682017333
Titulli
OKAZION,SHITET AP 2+1 TEK ''REZIDENCA ALBA''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 830,00
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
110 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
4
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1 ne nje nga Komplekset me te kerkuara ne TIRANE,prane Inxhinerise se Ndertimit tek Rruga Ndre Mjeda.
Kompleksi ''Rezidenca ALBA'' ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime tejet cilesore dhe ofron te gjitha facilitet per te bere nje jete sa me te mire.
Kompleksi eshte i survejuar dhe i mireadministruar,me ashensor.
Apartamenti ka nje planiemetri dhe orientim te mire.
Siperfaqja eshte 110m2. ( PROCES HIPOTEKIMI )
Cmimi eshte vetem 91.300 euro ose ndryshe 830 euro per m2 nga 1000euro qe shiten aktualisht.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 223 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, RRUGA NDRE MJEDA) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto