Quantcast

SHITET AP 2+1+V TEK '' KOMUNA E PARISIT '' NXITONI, Shitje

€ 115.000,00
 • 96 m
Numri References
RF828921
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
PRANE SHKOLLES KRISTAQ RAMA,KOMUNA E PARISIT
Kontakt
0682017333
Titulli
SHITET AP 2+1+V TEK '' KOMUNA E PARISIT '' NXITONI
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
96 m
Siperfaqa totale
136 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
3
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE, tek '' KOMUNA E PARISIT '' prane Shkolles Kristaq Rama.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 3.
Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i pajisur me ashensor dhe eshte i mireadministruar.
Zona ofron te gjitha facilitet e mundshme per te kryer nje jete sa me te mire.
Apartamenti eshte i perbere nga 2 DHOME GJUMI,GUZHINE+DHOME NDENJIE,2 TUALETE,VERANDE.
Siperfaqja eshte 136m2 nga te cilat 40m2 jane VERANDE me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 115.000 euro. ( I PANEGOCIUSHEM )

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 105 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE SHKOLLES KRISTAQ RAMA,KOMUNA E PARISIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto