Quantcast

SHITET AP 3+1+G, TEK ''UNAZA E RE'' NXITONI, Shitje

€ 107.340,00
 • 157 m
Numri References
RF140921
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
UNAZA E RE
Kontakt
0682017333
Titulli
SHITET AP 3+1+G, TEK ''UNAZA E RE'' NXITONI
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 620,00
Siperfaqa
157 m
Siperfaqa totale
157 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
6
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 3+1+GARAZHD ne nje nga zonat me te kerkuara TIRANE,tek UNAZA E RE.
Apartamenti ka nje planiemtri dhe orientim shume te mire.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime shume cilesore dhe eshte ne fazat e fundit te ndertimit prandaj nxitoni.
Siperfaqja eshte 157m2.
Cmimi i apartamentit eshte 97.340 euro ose ndryshe 620 euro per m2.
Cmimi i GARAZHDIT eshte 10.000 euro. ( I DETYRUSHEM )
TOTAL 107.340euro.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 954 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, UNAZA E RE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto