Quantcast

SHITET AP 3+1 NE ZONEN E ''FRESKUT'', Shitje

€ 99.000,00
 • 160 m
Numri References
RF627778
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
FRESK
Kontakt
0682017333
Titulli
SHITET AP 3+1 NE ZONEN E ''FRESKUT''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 620,00
Siperfaqa
160 m
Siperfaqa totale
160 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
Kati i fundit
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartamenti 3+1 ne nje kompleks shume cilesore ne zonen e FRESKUT ne TIRANE.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne katin e fundit. ( ME ASHENSOR )
Siperfaqja eshte 160m2. ( NE PROCES HIPOTEKIMI )
Cmimi eshte 99.000 euro ose ndryshe 620 euro per m2.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1244 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, FRESK) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto