Quantcast

SHITET AP 3+1 PRANE ''KAFE FLORA'', Shitje

€ 140.000,00
 • 153 m
Numri References
RF797164
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
RRUGA E DURRESIT
Kontakt
0682017333
Titulli
SHITET AP 3+1 PRANE ''KAFE FLORA''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 915,00
Siperfaqa
153 m
Siperfaqa totale
153 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 3+1 ne nje nga zonat me te perferuara ne TIRANE prane kafe FLORA te rruga e durresit.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.
Siperfaqja eshte 153m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte 140.000 euro ose ndryshe 915 euro per m2.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1648 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, RRUGA E DURRESIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto