Quantcast

Shitet | apartament 1+1, 54m2, 45000 euro,, Shitje

€ 45.000,00
 • 154 m
Numri References
RF397486
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Ali Demi
Kontakt
0693741078
Titulli
Shitet | apartament 1+1, 54m2, 45000 euro,
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
54 m
Siperfaqa totale
54 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | apartament 1+1, 54m2, 45000 euro, me hipoteke ne Ali Dem. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1koridor shperndares, 1 sallon + aneks, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ku ndodhet edhte shume e qete dhe e pershtashme per familjare. Shitet pjeserisht i mobiluar. Cmim i diskutueshem !
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 289 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto