Quantcast

Shitet | apartament 1+1, 54m2, 45000 euro, Shitje

€ 45.000,00
 • 154 m
Numri References
RF173735
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Ali Demi
Kontakt
0693741078
Titulli
Shitet | apartament 1+1, 54m2, 45000 euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
54 m
Siperfaqa totale
54 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | apartament 1+1, 54m2, 45000 euro i diskutueshem, me hipoteke ne Ali Demi. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 koridor shperndares, 1 sallon + aneks, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues tek ish markata e vjeter. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitete pjeserisht i mobiluar. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten : 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 251 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto