Quantcast

Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 36000 euro, Shitje

€ 36.000,00
 • 155 m
Numri References
RF831145
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Allias
Kontakt
0693741078
Titulli
Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 36000 euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
55 m
Siperfaqa totale
55 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 36000 euro, me hipoteke ne Allias! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues prane katrorit. Apartamenti eshte totalisht i rikonstrukturuar dhe i organizuar ne: 1 sallon+guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 koridor shperndares. Apartamenti ndodhet ne nje lagje komplet te rrethuar me gjelberim, ne nje pallat te mirembajtur dhe me orientim lindje. Preferohet vetem me leke Cash. Per nje vizit ne prone kontaktoni Suaden :0688214133
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 354 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Allias) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto