Quantcast

Shitet apartament 1+1 65m2, Shitje

€ 53.000,00
 • 165 m
Numri References
RF321219
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
te Medreseja
Kontakt
0695436393
Titulli
Shitet apartament 1+1 65m2
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 me hipoteke 65m2 te Medreseja 53000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzsitues. Ka nje hapesire prej 65m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Mundesi per tu kthyer ne dyqan, sepse ka akses me rrugen kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Nikon +355695436393
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 143 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, te Medreseja) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto