Quantcast

Shitet Apartament 1+1,67.4m2,Porcelan,61000E, Shitje

€ 61.000,00
 • 167 m
Numri References
RF694375
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Porcelan,Tirana
Kontakt
00355683597752
Titulli
Shitet Apartament 1+1,67.4m2,Porcelan,61000E
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
67 m
Siperfaqa totale
67 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Re
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet Apartament 1+1,67.4m2,me hipoteke,61000euro,ne Porcelan! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati eshte pjese e nje kompleksi pallatesh dhe ndodhet shume prane rruges kryesore dhe te gjitha faciliteteteve per nje jetese komode.Apartamenti ka orientim shume te mire dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,nje dhome gjumi,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 54 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Porcelan,Tirana ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto