Quantcast

Shitet apartament 1+1 67m2 47000 Euro me hpotek!, Shitje

€ 47.000,00
 • 67 m
Numri References
RF270629
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Misto Mame
Kontakt
0693421881
Titulli
Shitet apartament 1+1 67m2 47000 Euro me hpotek!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
67 m
Siperfaqa totale
67 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2 ne Misto Mame 47000 Euro! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te misto mames ne katin e trete nje pallat te ri me ashensor. Hyrja ka nje siperfaqe prej 67m2, e perbere nga kuzhina + salloni , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni :Eriksen-0693421881
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 110 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Misto Mame) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto