Quantcast

Shitet apartament 1+1, 78m2, 64000 Euro ne Laprake, Shitje

€ 64.000,00
 • 78 m
Numri References
RF561697
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Titulli
Shitet apartament 1+1, 78m2, 64000 Euro ne Laprake
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
78 m
Siperfaqa totale
78 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1, 78m2, 64000 Euro ne Laprake! Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri me 2 ashensore ne nje nga rezidencat e sapo ndertuara me punime teper cilesore ne zonen e Laprakes. Apartamenti eshte me orientim veri-lindje, me ndricim te mire natyral dhe eshte i oragnizuar ne nje dhome ndjene + kuzhine dhe nje dhome gjumi, nje koridor shperndares, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.0699770913
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 240 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto