Quantcast

Shitet apartament 1+1, Durres, prane “Hotel Fafa&q, Shitje

€ 32.000,00
 • 146 m
Numri References
RF124791
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Durresit
Shteti Level 2
Durrës
Adresa
Mali i Robit
Kontakt
0696092993
Titulli
Shitet apartament 1+1, Durres, prane “Hotel Fafa&q
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 696,00
Siperfaqa
46 m
Siperfaqa totale
46 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 ne Durres, prane “Hotel Fafa” tek Mali i Robit. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te ten je pallati V katesh. Apartamenti eshte 46 m2, ka 1dhome gjumi, nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet 200 m larg nga deti. Apartamentiu eshte i mobiluar dhe i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 32000 euro

https://www.eliteproperties.al/property/3045/shitet-apartament-1-1-ne-durres-prane-hotel-fafa-tek-mali-i-robit?type=For%20sale
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 718 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Mali i Robit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto