Quantcast

SHITET APARTAMENT 1+1 FIORI DI BOSKO...DON BOSKO, Shitje

€ 52.260,00
 • 67 m
Numri References
RF973939
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
don bosko
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET APARTAMENT 1+1 FIORI DI BOSKO...DON BOSKO
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 780,00
Siperfaqa
67 m
Siperfaqa totale
67 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Vetem per ata qe njohin kompleksin Fiori di Bosko i cili ndodhet ne Don Bosko...Shitet apartament 1+1 siperfaqe 67 m2 i vendosur ne nje pallat i cii eshte i perfunduar dhe gati per tu futur.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe shitet vetem per 780 euro/m2 i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 850 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, don bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto