SHITET APARTAMENT 1+1 GJIROKASTER, Shitje, Gjirokastra

€ 40.000
 • 71 m
Numri References
RF752361
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Gjirokastra
Qyteti
Gjirokastra
Adresa
18 SHTATORI GJIROKASTER
Kontakt
0699677699
Titulli
SHITET APARTAMENT 1+1 GJIROKASTER
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 563
Siperfaqa
71 m
Siperfaqa totale
71 m
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
3
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
1990
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Pershkrimi
Shitet Apartament 1+1
Apartamenti ka 1 dhoma gjumi,me guzhine te vecuar,1Tualet+1 Ballkon me siperfaqe 71m2
Eshte ne Gjendje shume te mire I rregulluar
Ka dhe shtese per te bere dy dhoma te tjera Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 4 Katesh
Apartameti eshte me dokumentacion te Rregullt
Cmimi:40000 Euro
Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0699677699
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 822 Vizita
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Gjirokastra, Gjirokastra, 18 SHTATORI GJIROKASTER) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto