Shitet :Apartament 1+1/ Kryqëzimi "Komuna e P, Shitje

€ 90.000,00
 • 165 m
Numri References
RF118915
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Komuna e Parisit
Kontakt
0672062729
Titulli
Shitet :Apartament 1+1/ Kryqëzimi "Komuna e P
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 90.000,00
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet :Apartament 1+1/ Kryqëzimi "Komuna e Parisit"
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m², organizohet në dhomë ndjenje/gatimi sëbashku, një dhomë gjumi, korridor, tualet me dritare në natyrë dhe verandë e cila ka dalje nga salloni dhe dhoma e gjumit.
Apartamenti ndodhet në katin e I-të banim dhe shitet i mobiluar. Pallati disponon administrim, shërbim mirëmbajtje. Disponon dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 90.000 €/I diskutueshëm
Për më shumë informacion na kontaktoni në :
fix: 04 4518285 cel: 067 2062729
[email protected]
www:primeagencyalbania.com
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 457 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto