Quantcast

SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK...QENDRA KONDOR, Shitje

€ 65.000,00
 • 99 m
Numri References
RF147946
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
RRUGA E KAVAJES, QENDRA KONDOR TEK GLOBE
Kontakt
0692033335
Titulli
SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK...QENDRA KONDOR
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
99 m
Siperfaqa totale
99 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
3
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Rruga e Kavajes, qendra Kondor mbrapa Globe...Shitet apartament 1+1 siperfaqe 99 m2 me certifikate pronesie (mund te behet dhe 2+1) i ndodhur ne katin e trete.Apartamenti ka planimetri mjaft te mire, ndarje perfekte dhe punime cilesore...Shitet vetem per 65,000 euro i PADISKUTUESHEM (nga 85,000 euro qe ishte cmimi i meparshem)

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 809 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, RRUGA E KAVAJES, QENDRA KONDOR TEK GLOBE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto