SHITET APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO !, Shitje

€ 52.000,00
 • 159 m
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Don Bosko
Kontakt
0694050023
Titulli
SHITET APARTAMENT 1+1 NE DON BOSKO !
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
59 m
Siperfaqa totale
69 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Re
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2010
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet prane Restorant Gjeli !
Eshte totalisht i investuar. Orientimi eshte nga lindja dhe ka nje pamje te lire.
Ne distance jo me larg se 50m, gjenden te gjitha facilitetet te tjera te nevojshme per jetesen e perditshme. Zona ofron gjithmone mundesi parkimi si dhe akses te shpejte me rruget kryesore. Organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi dhe nje tualet. . Jeni te ftuar te kontaktoni per te organizuar nje shoqerim ne prone !
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 232 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto