Quantcast

Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit , Shitje

€ 45.000,00
 • 164,5 m
Numri References
RF210049
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Adresa
Laprake, Rruga Lord Bajron
Kontakt
0696092993
Titulli
Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 697,00
Siperfaqa
64,5 m
Siperfaqa totale
64,5 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit në rrugën “Pandi Dardha” pranë Kupolës.
Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 64.5 m2 neto dhe ndodhet në katin e 4- tërt të një pallati ekzistues, kati I parafundit.
Është I organizuar nga një ambient ndenjie, një aneks gatimi, një dhomë gjumi të bollshme, korridor I madh dhe një tualet I cili është rikonstruktuar I gjithi.
Apartamenti ka shumë dritë sepse orientohet I gjithi nga jugu.
Është I mobiluar dhe ka hapësira shumë të bollshme.
Disponon certifikate pronesie
Cmimi okazion 45000 euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 411 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Laprake, Rruga Lord Bajron) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto