Quantcast

Shitet apartament 1+1 , Shitje

€ 77.000,00
 • 184 m
Numri References
RF407700
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Emin Harizaj
Kontakt
0692060460
Titulli
Shitet apartament 1+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
84 m
Siperfaqa totale
84 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2019
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen “Emin Harizaj”, tek fusha “Ali Demi”. Apartamenti ka nje hapesire te organizuar ne nje sallon ndjenje me ambjent gatimi te perfshire, nje dhome gjumi, tualetin dhe ballkon te bollshem. Aktualisht po kryhen punimet permbyllese dhe shume shpejt e gjithe godina do te jete gati per banim.

Karakteristikat e apartamentit:

• Apartamenti nr. 4
• Siperfaqe-84 m2
• Hapesira- 1+1
• Kati-1 banim
• Ashensor-Po
• Cmimi- 76000 Euro


Per me shume informacion apo per te pare nga afer apartamentin ju lutemi telefononi ne: 0692060460
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 408 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Emin Harizaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto