Quantcast

Shitet Apartament 1+1, Shitje

€ 50.000,00
 • 1 m
Numri References
RF106595
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Don Bosko
Kontakt
0699595134
Titulli
Shitet Apartament 1+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 50.000,00
Siperfaqa
1 m
Siperfaqa totale
1 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Gjendja
E mobiluar
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe totale prej 67 m2, ne nje zone shume te mire dhe te kerkuar te Don Boskos.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Ai eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje, ambjentin e kuzhines te vecuar nga ambjenti ndenjes, 1 korridor te vogel ne hyrje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet.
Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 56 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto