Shitet Apartament 1+1 / Stadiumi Dinamo., Shitje, Tirana

€ 61.000
 • 165.9 m
Numri References
RF173240
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Prane stadiumit Dinamo dhe parkut te delegacioneve
Kontakt
0695747210
Titulli
Shitet Apartament 1+1 / Stadiumi Dinamo.
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 925
Siperfaqa
65.9 m
Siperfaqa totale
65.9 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 prane stadiumit Dinamo dhe parkut te Delegacioneve. Apartamenti ka orientim jug-lindje ,eshte i pajisur me hipoteke dhe shitet bosh.
Kati:4
Siperfaqe: 65.9m2
Cmimi: 61000euro
Per me shume info mund te na kontaktoni ne numrin e tel 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 675 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Prane stadiumit Dinamo dhe parkut te delegacioneve) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto