Shitet apartament 1+1 te Ali Visha, Shitje

€ 55.000,00
 • 157 m
Numri References
RF771171
Lokaliteti
Kontakt
0692128157
Titulli
Shitet apartament 1+1 te Ali Visha
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
57 m
Siperfaqa totale
57 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ne rrugen Ali Visha prane shkolles Osman Myderizi dhe Drejtorise se Higjenes, shitet apartament 1+1 per 55'000 Euro.
Apartament ka sipefaqe 57 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues dhe organizohet ne nje sallon ndenieje, ambient gatimi i vecuar, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Organizimi eshte i rregullt gje qe e ben kete apartament teper komod per te jetuar.
Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe e preferuar per banim. Ka akses te shpejte me Rrugen e Elbasanit dhe Ambasaden Amerikane.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe shitet ashtu si eshte ne foto.
Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 704 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto