Shitet apartament 1+1 te Hipoteka 74'300 Euro!, Shitje

€ 74.300,00
 • 74.31 m
Numri References
RF101354
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Panorama - Hipoteka
Titulli
Shitet apartament 1+1 te Hipoteka 74'300 Euro!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
74.31 m
Siperfaqa totale
74.31 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Re
Kati
3
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2018
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Panorama prane Hipotekes.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi vetem 10 minuta larg qendres se kryeqytetit. Në godinë janë parashikuar ambiente të gjelbra, 2 kate parkim nëntokë, 2 kate për zhvillimin e njësive tregtare dhe 7 kate për apartamentet e banimit, të cilat ofrojnë ndarje funksionale dhe racionale të hapësirave lehtësisht të përshtatshme sipas nevojave të gjithsecilit.
Apartamenti ka siperfaqe totale prej 74.31 m2 dhe i pozicionuar ne katin e 3-te te godines.
Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen e hapesirave, dhoma e ndeniejes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit dhe tualeti.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 278 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Panorama - Hipoteka) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto