Shitet apartament 1+1 te pallatet Insig,rr.”Irfan, Tirana

€ 38.500
 • 70 m
Numri References
RF162585
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
www.eliteproperties.al
Titulli
Shitet apartament 1+1 te pallatet Insig,rr.”Irfan
Çmimi m/2
€ 550
Siperfaqa
70 m
Siperfaqa totale
70 ft
Lloji prones
Shtepi
Gjendja
E Perdorur
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 te pallatet Insig,rr.”Irfan Tomini”
Shitet apartament me sipërfaqe 70 m2 I organizuar në nje ambient ngrënie dhe ndenjie te perbashket ,nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin perdhe te nje ndertimi 9-katesh.
Apartamenti eshte me certificate pronesie.
Cmimi 550 euro/m2
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • 2649 Shfaqur
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, www.eliteproperties.al) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto