Quantcast

Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit , Shitje

€ 94.800,00
 • 179 m
Numri References
RF126955
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Stacioni i Trenit
Kontakt
0693587581
Titulli
Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.200,00
Siperfaqa
79 m
Siperfaqa totale
79 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit ,ne katin e 6 te nje pallati te ri te mireadministruar .Apartamenti ka nje siperfaqe prej 79 m2 i organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ambjent i perbashket,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe  1 ballkon . Ka nje panimetri te rregullt me ndertime super cilesore ,i orjentuar veri -perendim . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie

Cmimi : 1200 Euro/m2

Per me shume informacion na kontaktoni !
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 80 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Stacioni i Trenit ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto