Quantcast

Shitet Apartament 2+1, 100m2, Astir 60000 euro,, Shitje

€ 60.000,00
 • 1100 m
Numri References
RF702663
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Astir-Prane Vila L
Kontakt
00355683597752
Titulli
Shitet Apartament 2+1, 100m2, Astir 60000 euro,
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet Apartament 2+1, 100m2, 60000 euro, me hipoteke Astir-Afer Vila L! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina,dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe dy ballkone.Apartamenti ka ndricim natyral ,shitet bosh dhe ndodhet ne Astir afer Vila L.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 124 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir-Prane Vila L) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto