Quantcast

Shitet | Apartament 2+1,102 m2, 65000 euro, Shitje

€ 65.000,00
 • 2102 m
Numri References
RF604525
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Astir
Kontakt
0693741078
Titulli
Shitet | Apartament 2+1,102 m2, 65000 euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
102 m
Siperfaqa totale
102 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
10
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1,102 m2, 65000 euro, i arreduar ne Astir me hipoteke! Apartamenti ndodhet tek bar Artisti ne nje nga zonat me te mira te unazes se re me shume facilitete prane dhe dalje te shpejte ne rrugen kryesore. Pallati eshte shume modern dhe me ndertim cilesor, ambjente shume te mira te perbashketa dhe ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orentimi lindje. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per ta vizituar kontaktoni Aniten 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 823 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto