Quantcast

Shitet | Apartament 2+1, 102 m2, 98000 euro, Shitje

€ 98.000,00
 • 2102 m
Numri References
RF192764
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Kopshti Botanik
Kontakt
0693741078
Titulli
Shitet | Apartament 2+1, 102 m2, 98000 euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
102 m
Siperfaqa totale
102 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
3
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1, 102 m2, me hipoteke, i arreduar, 98000 euro tek Kopshti Botanik! Apartamenti ndodhet prane xhamise ne katin e trete banim te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne : 1 sallon te bollshem + kuzhine me dritare, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Apartamenti ka orentim Lindje - Perendim dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Shitet i arreduar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 208 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kopshti Botanik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto