Quantcast

Shitet apartament 2+1 107m2 65000Euro ne Astir!, Shitje

€ 65.000,00
 • 107 m
Numri References
RF130836
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Astir
Kontakt
0683212245
Titulli
Shitet apartament 2+1 107m2 65000Euro ne Astir!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
107 m
Siperfaqa totale
107 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 107m2 me dy tualete ne Astir me hipoteke 65000 euro! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e Unazes se Re afer Viles L. Ka nje hapesire prej 107m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe dy korridore shperndares. Apartamenti ka organizim shume te mire, orientimi lindje-perendim dhe ka akses me rrugen kryesore, prane linjave te atobusit dhe faciliteteve te jeteses. Shitet edhe me kredi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Even: 0683212245
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 161 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto