Quantcast

Shitet | Apartament 2+1, 110 m2, 75000 euro, Shitje

€ 75.000,00
 • 2110 m
Numri References
RF317933
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Yzberisht
Kontakt
0693741078
Titulli
Shitet | Apartament 2+1, 110 m2, 75000 euro
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
110 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
6
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet | Apartament 2+1, 110 m2, 75000 euro , i arreduar ne Yzberisht tek KMY! Apartamenti eshte vetem pak metra larg KMY ne nje pallat shume cilesor me arredim shume modern. Gjithashtu shiten dhe 2 garazhe me vlere 15000 euro. Apartamernti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne : 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 288 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Yzberisht) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto