Quantcast

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir., Shitje

€ 63.000,00
 • 283 m
Numri References
RF117666
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Astir
Kontakt
0694020500
Titulli
Shitet apartament 2+1+2 ne Astir.
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
83 m
Siperfaqa totale
83 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me nje siperfaqe totale prej 120 m2 ne zonen e ‘Myslym Shyrit’. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe organizohet nga nje sallon, nje ambient gatimi te vecuar , dy dhoma gjumi,, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Ka orientim nga Lindja cfare ben qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te kontaktoni ne numrin : +355694020500
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 81 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Astir) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto