Quantcast

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT ME SHIGJETA, Shitje

€ 83.500,00
 • 2101 m
Numri References
RF128665
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Pallati me Shigjeta
Kontakt
0694020500
Titulli
SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT ME SHIGJETA
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
101 m
Siperfaqa totale
101 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
10
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe totale 101.6m2 prane ‘Pallatit me Shigjeta’. Apartamenti orientohet nga jug-perendimi, orientim i cili i mundeson apartamentit ndricim dhe ngrohje natyrale gjate dites. Organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti komunikon me shkalle me veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte pjese e apartamentit dhe mund te perdoret per qellime te ndryshme. Zona ofron te gjithe infrastrukturen e nevojshme per nje jetese komode si: shkolla, kopshte, qendra shendetesore etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355694020500.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 148 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Pallati me Shigjeta) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto